Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

close
Bunda Engine Zväčšiť

Bunda Engine

Vyber mu svoju bundičku.

Viac detailov

Dostupnosť: Tovar je na sklade

Pozor: skladom posledné kusy

22,00 €

Tento kabátik spája tradičné látky s modernými. Tvíd poskytuje krásny kontrast k modernej "šušťavej" látke. Bundička je ukončená dvoma vreckami. Zvnútra je fleece-ová podšívka. Na kabátiku zozadu je dierka na vodítko.

Miery produkt / Bunda Engine

Konfekčná veľkosť "S"

  • Dĺžka: 25 cm
  • Obvod hrudníka: 38 cm
  • Obvod krku: 27 cm

Konfekčná veľkosť "M"

  • Dĺžka: 30 cm
  • Obvod hrudníka: 44 cm
  • Obvod krku: 32 cm
 

Meranie psíka

Dĺžka psíka
Dĺžku zmeriame od kohútika ku koreňu chvosta. Je potrebné, aby mal psík rovný chrbát. Kohútik je miesto prechodu medzi krkom a chrbtom, kde má psík obojok. Tu priložíme krajčírsky meter a meriame ku koreňu chvosta. Koreň chvostíka je miesto, kde chvostík začína. Keď chvostík zdvihneme, lepšie sa nám koreň chvostíka ukáže.

Obvod hrudníka
Ďalším rozmerom je obvod hrudníka. Meriame ho tak, že nájdeme najširšie miesto hrudníka. Priložíme krajčírsku mieru, psíka obtočíme a vložíme pod meter jeden až dva prsty, aby sme mali istotu, že moc nesťahujeme. Viac nepridávame.

Obvod brucha
Obvod pása meriame za zadnými labkami. Merat treba presne nepridávať a ani neuberať.

Obvod krku
Tento údaj je zrejme najmenej dôležitý. Obvod krku meriame v mieste obojku, pod mieru vložíme prst. Viac nepridávame. Tento údaj je dôležitý iba pri mopslíkoch a buldočkov, ostatní psíkovia s obvodom krku nemávajú problém.

 

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, si taktiež kúpili:

Bunda Engine <h2><span style="font-size: 10pt;"><strong>Tento kabátik spája tradičné látky s modernými. Tvíd poskytuje krásny kontrast k modernej "šušťavej" látke. Bundička je ukončená dvoma vreckami. Zvnútra je fleece-ová podšívka. Na kabátiku zozadu je dierka na vodítko. </strong></span></h2> <h2><span style="font-size: 10pt;"><strong>Miery produkt / Bunda Engine</strong></span></h2> <h3><span style="font-size: 10pt;"><strong>Konfekčná veľkosť "S"</strong></span></h3> <div> <ul> <li><span style="font-size: 10pt;"><strong>Dĺžka: 25 cm</strong></span></li> <li><span style="font-size: 10pt;"><strong>Obvod hrudníka: 38 cm</strong></span></li> <li><span style="font-size: 10pt;"><strong>Obvod krku: 27 cm</strong></span></li> </ul> <div><strong><br /></strong></div> <div> <h3><span style="font-size: 10pt;"><strong>Konfekčná veľkosť "M"</strong></span></h3> <ul> <li><span style="font-size: 10pt;"><strong>Dĺžka: 30 cm</strong></span></li> <li><span style="font-size: 10pt;"><strong>Obvod hrudníka: 44 cm</strong></span></li> <li><span style="font-size: 10pt;"><strong>Obvod krku: 32</strong></span><strong style="font-size: 10pt;"> cm</strong></li> </ul> <div> </div> </div> </div> <h2><strong><span style="font-size: 10pt;">Meranie psíka</span></strong></h2> <h3><strong><span style="font-size: 8pt;">Dĺžka psíka</span></strong><br /><span style="font-size: 8pt;">Dĺžku zmeriame od kohútika ku koreňu chvosta. Je potrebné, aby mal psík rovný chrbát. Kohútik je miesto prechodu medzi krkom a chrbtom, kde má psík obojok. Tu priložíme krajčírsky meter a meriame ku koreňu chvosta. Koreň chvostíka je miesto, kde chvostík začína. Keď chvostík zdvihneme, lepšie sa nám koreň chvostíka ukáže.</span></h3> <h3><strong><span style="font-size: 8pt;">Obvod hrudníka</span></strong><br /><span style="font-size: 8pt;">Ďalším rozmerom je obvod hrudníka. Meriame ho tak, že nájdeme najširšie miesto hrudníka. Priložíme krajčírsku mieru, psíka obtočíme a vložíme pod meter jeden až dva prsty, aby sme mali istotu, že moc nesťahujeme. Viac nepridávame.</span></h3> <h3><strong><span style="font-size: 8pt;">Obvod brucha</span></strong><br /><span style="font-size: 8pt;">Obvod pása meriame za zadnými labkami. Merat treba presne nepridávať a ani neuberať.</span></h3> <h3><strong><span style="font-size: 8pt;">Obvod krku</span></strong><br /><span style="font-size: 8pt;">Tento údaj je zrejme najmenej dôležitý. Obvod krku meriame v mieste obojku, pod mieru vložíme prst. Viac nepridávame. Tento údaj je dôležitý iba pri mopslíkoch a buldočkov, ostatní psíkovia s obvodom krku nemávajú problém.</span></h3> <p> </p>
18,33 €