Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

close
Kabát Golem Zväčšiť

Bunda Golem

Šik v maskáči

Viac detailov

Dostupnosť: tovar je vypredaný

22,00 €

Camouflage/maskáč pre psa drsňáka. Kvalitná teplá bundička, zvnútra je podšitá fleece-om a okolo goliera je umelá kožušinka. Na bundičke zozadu je dierka na vodítko a je ukončená tzv. rybím chvostom.

Miery produkt / Bunda Golem

Konfekčná veľkosť "S"

  • Dĺžka: 26 cm
  • Obvod hrudníka: 40 cm
  • Obvod krku: 25 cm

Konfekčná veľkosť "M"

  • Dĺžka: 31 cm
  • Obvod hrudníka: 48 cm
  • Obvod krku: 30 cm
 

Meranie psíka

Dĺžka psíka
Dĺžku zmeriame od kohútika ku koreňu chvosta. Je potrebné, aby mal psík rovný chrbát. Kohútik je miesto prechodu medzi krkom a chrbtom, kde má psík obojok. Tu priložíme krajčírsky meter a meriame ku koreňu chvosta. Koreň chvostíka je miesto, kde chvostík začína. Keď chvostík zdvihneme, lepšie sa nám koreň chvostíka ukáže.

Obvod hrudníka
Ďalším rozmerom je obvod hrudníka. Meriame ho tak, že nájdeme najširšie miesto hrudníka. Priložíme krajčírsku mieru, psíka obtočíme a vložíme pod meter jeden až dva prsty, aby sme mali istotu, že moc nesťahujeme. Viac nepridávame.

Obvod brucha
Obvod pása meriame za zadnými labkami. Merat treba presne nepridávať a ani neuberať.

Obvod krku
Tento údaj je zrejme najmenej dôležitý. Obvod krku meriame v mieste obojku, pod mieru vložíme prst. Viac nepridávame. Tento údaj je dôležitý iba pri mopslíkoch a buldočkov, ostatní psíkovia s obvodom krku nemávajú problém.

 

Bunda Golem <h2><span style="font-size: 10pt;"><strong>Camouflage/maskáč pre psa drsňáka. Kvalitná teplá bundička, zvnútra je podšitá fleece-om a okolo goliera je umelá kožušinka. Na bundičke zozadu je dierka na vodítko a je ukončená tzv. rybím chvostom. </strong></span></h2> <h2><span style="font-size: 10pt;"><strong>Miery produkt / Bunda Golem<br /></strong></span></h2> <h3><span style="font-size: 10pt;"><strong>Konfekčná veľkosť "S"</strong></span></h3> <div> <div> <ul> <li><span style="font-size: 10pt;"><strong>Dĺžka: 26 cm</strong></span></li> <li><span style="font-size: 10pt;"><strong>Obvod hrudníka: 40 cm</strong></span></li> <li><span style="font-size: 10pt;"><strong>Obvod krku: 25 cm</strong></span></li> </ul> <div><strong><br /></strong></div> <div> <h3><span style="font-size: 10pt;"><strong>Konfekčná veľkosť "M"</strong></span></h3> <ul> <li><span style="font-size: 10pt;"><strong>Dĺžka: 31 cm</strong></span></li> <li><span style="font-size: 10pt;"><strong>Obvod hrudníka: 48 cm</strong></span></li> <li><span style="font-size: 10pt;"><strong>Obvod krku: 30 cm</strong></span></li> </ul> <div> </div> </div> </div> </div> <h2><strong><span style="font-size: 10pt;">Meranie psíka</span></strong></h2> <h3><strong><span style="font-size: 8pt;">Dĺžka psíka</span></strong><br /><span style="font-size: 8pt;">Dĺžku zmeriame od kohútika ku koreňu chvosta. Je potrebné, aby mal psík rovný chrbát. Kohútik je miesto prechodu medzi krkom a chrbtom, kde má psík obojok. Tu priložíme krajčírsky meter a meriame ku koreňu chvosta. Koreň chvostíka je miesto, kde chvostík začína. Keď chvostík zdvihneme, lepšie sa nám koreň chvostíka ukáže.</span></h3> <h3><strong><span style="font-size: 8pt;">Obvod hrudníka</span></strong><br /><span style="font-size: 8pt;">Ďalším rozmerom je obvod hrudníka. Meriame ho tak, že nájdeme najširšie miesto hrudníka. Priložíme krajčírsku mieru, psíka obtočíme a vložíme pod meter jeden až dva prsty, aby sme mali istotu, že moc nesťahujeme. Viac nepridávame.</span></h3> <h3><strong><span style="font-size: 8pt;">Obvod brucha</span></strong><br /><span style="font-size: 8pt;">Obvod pása meriame za zadnými labkami. Merat treba presne nepridávať a ani neuberať.</span></h3> <h3><strong><span style="font-size: 8pt;">Obvod krku</span></strong><br /><span style="font-size: 8pt;">Tento údaj je zrejme najmenej dôležitý. Obvod krku meriame v mieste obojku, pod mieru vložíme prst. Viac nepridávame. Tento údaj je dôležitý iba pri mopslíkoch a buldočkov, ostatní psíkovia s obvodom krku nemávajú problém.</span></h3> <p> </p>
18,33 €