Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

close
Kávový koreň veľký Zväčšiť

Kávový koreň veľký

Zdravé žuvanie pre psa.

Viac detailov

Pozor: skladom posledné kusy

18,00 €

Žuvacie žuvačky sú vyrobené z konárov z kávových stromov. Kávové drevo je ťažšie ako väčšina domáceho dreva. Triedi sa, suší sa a brúsi sa, aby sa zabezpečilo zdravé a bezpečné žuvanie. Nemusíte sa báť, pri žuvaní nevznikajú žiadne ostré triesky. Drievko sa môže trúsiť. 

Každý pes má prirodzenú potrebu žuť. Často to začína v ranom veku, keď sú ešte šteniatka, a najľahšou korisťou sú naše topánky alebo nohy zo stola. Našimi fantastickými žuvacími kostičkami sa psík zabaví aj na hodiny. 

Kávový koreň veľký <p style="text-align: justify;"><span style="font-size: 12pt;"><strong>Žuvacie žuvačky sú vyrobené z konárov z kávových stromov. Kávové drevo je ťažšie ako väčšina domáceho dreva. Triedi sa, suší sa a brúsi sa, aby sa zabezpečilo zdravé a bezpečné žuvanie. Nemusíte sa báť, pri žuvaní nevznikajú žiadne ostré triesky. Drievko sa môže trúsiť. </strong></span></p> <p style="text-align: justify;"><span style="font-size: 12pt;"><strong>Každý pes má prirodzenú potrebu žuť. Často to začína v ranom veku, keď sú ešte šteniatka, a najľahšou korisťou sú naše topánky alebo nohy zo stola. Našimi fantastickými žuvacími kostičkami sa psík zabaví aj na hodiny. </strong></span></p>
15,00 €