Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

close
Hračka Crinkler Zväčšiť

Hračka Crinkler

Eko hračka pre psíkov z prírodných materiálov

Viac detailov

12,00 €

Táto hračka je ušitá zo štyroch vrstiev z dvojitej juty, vnútri hračky je recyklovaná plastová fľaša. Zvuk plastového praskania pod jutou je neuveriteľne lákavý pre psov a môžu sa s ním baviť aj dlhé hodiny.

Hračka je vyrobená z udržateľnej juty, ktorá je prirodzené rastlinné vlákno. Je tvrdý a dlhotrvajúci materiál a vyrába sa bez použitia pridanej látky, ktorá by uškodila alebo sa uvoľnila pri žuvaní. 

Rozmer: 18 cm vysoká, priemer približne 8 cm a šírka 11 cm.

Hračka Crinkler <p style="text-align: justify;"><span style="font-size: 12pt;"><strong>Táto hračka je ušitá zo štyroch vrstiev z dvojitej juty, vnútri hračky je recyklovaná plastová fľaša. Zvuk plastového praskania pod jutou je neuveriteľne lákavý pre psov a môžu sa s ním baviť aj dlhé hodiny.</strong></span></p> <p style="text-align: justify;"><span style="font-size: 12pt;"><strong>Hračka je vyrobená z udržateľnej juty, ktorá je prirodzené rastlinné vlákno. Je tvrdý a dlhotrvajúci materiál a vyrába sa bez použitia pridanej látky, ktorá by uškodila alebo sa uvoľnila pri žuvaní. </strong></span></p> <p style="text-align: justify;"><span style="font-size: 12pt;"><strong>Rozmer: 18 cm vysoká, priemer približne 8 cm a šírka 11 cm.</strong></span></p>
10,00 €