Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

close
Prasiatko Peggy Zväčšiť

Prasiatko Peggy

Ekologická hračka z prírodných a recyklovateľných materiálov.

Viac detailov

12,00 €

Prasiatko Peggy je vyrobené zo štyroch vrstviev juty,recyklovanej bavlny a je pokryté mäkkým semišom. Vo vnútri hračky sa ukrýva recyklovaná PET fľaška, ktorá pri stlačení vydáva praskavý zvuk. Na zadočku prasiatka je otvor, kde sa nachádza fľaštička, túto môžete kedykoľvek nahradiť jedlom alebo pamlskom. 

Hračka Peggy je vyrobená z udržateľnej juty, ktorá je prirodzené rastlinné vlákno. Prasiatko sa vyrába bez pridaných látok, ktoré by sa mohli uvoľniť pri žuvaní. 

Rozmer: 30 cm (dĺžka) a 12 cm (v najširšom bode)

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, si taktiež kúpili:

Prasiatko Peggy <p style="text-align: justify;"><span style="font-size: 12pt;"><strong>Prasiatko Peggy je vyrobené zo štyroch vrstviev juty,recyklovanej bavlny a je pokryté mäkkým semišom. Vo vnútri hračky sa ukrýva recyklovaná PET fľaška, ktorá pri stlačení vydáva praskavý zvuk. Na zadočku prasiatka je otvor, kde sa nachádza fľaštička, túto môžete kedykoľvek nahradiť jedlom alebo pamlskom. </strong></span></p> <p style="text-align: justify;"><span style="font-size: 12pt;"><strong>Hračka Peggy je vyrobená z udržateľnej juty, ktorá je prirodzené rastlinné vlákno. Prasiatko sa vyrába bez pridaných látok, ktoré by sa mohli uvoľniť pri žuvaní. </strong></span></p> <p style="text-align: justify;"><span style="font-size: 12pt;"><strong>Rozmer: 30 cm (dĺžka) a 12 cm (v najširšom bode)</strong></span></p>
10,00 €