Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

close
Nosorožec Ronnie Zväčšiť

Nosorožec Ronnie

Ekologická hračka z prírodných a recyklovateľných materiálov. 

Viac detailov

12,00 €

Nosorožec Ronnie je vyrobený zo štyroch vrstviev juty,recyklovanej bavlny a je pokrytý mäkkým semišom. Vo vnútri hračky sa ukrýva recyklovaná PET fľaška, ktorá pri stlačení vydáva praskavý zvuk. Na zadočku nosorožca je otvor, kde sa nachádza fľaštička, túto môžete kedykoľvek nahradiť jedlom alebo pamlskom. 

Hračka Ronnie je vyrobená z udržateľnej juty, ktorá je prirodzené rastlinné vlákno. Nosorožec sa vyrába bez pridaných látok, ktoré by sa mohli uvoľniť pri žuvaní. 

Rozmer: 30 cm (dĺžka) a 12 cm (v najširšom bode)

Nosorožec Ronnie <p style="text-align: justify;"><span style="font-size: 12pt;"><strong>Nosorožec Ronnie je vyrobený zo štyroch vrstviev juty,recyklovanej bavlny a je pokrytý mäkkým semišom. Vo vnútri hračky sa ukrýva recyklovaná PET fľaška, ktorá pri stlačení vydáva praskavý zvuk. Na zadočku nosorožca je otvor, kde sa nachádza fľaštička, túto môžete kedykoľvek nahradiť jedlom alebo pamlskom. </strong></span></p> <p style="text-align: justify;"><span style="font-size: 12pt;"><strong>Hračka Ronnie je vyrobená z udržateľnej juty, ktorá je prirodzené rastlinné vlákno. Nosorožec sa vyrába bez pridaných látok, ktoré by sa mohli uvoľniť pri žuvaní. </strong></span></p> <p style="text-align: justify;"><span style="font-size: 12pt;"><strong>Rozmer: 30 cm (dĺžka) a 12 cm (v najširšom bode)</strong></span></p>
10,00 €